POLECAMY

baner Karpacz, mapa, oferty noclegowe i atrakcje turystyczne miasta




Profesjonalne tworzenie stron WWW

Drawing (98)

www.kreatorzybiznesu.pl

Partnerskie stoki narciarskie:

www.kopa.com.pl

Partnerska Restauracja:

www.dworliczyrzepy.pl/

Partnerskie portale:

www.urlopwpolsce.pl/noclegi_karpacz

Schroniska:

Samotnia – www.samotnia.com.pl

Strzecha Akademicka – www.strzecha-akademicka.com.pl

Śnieżka – www.sniezka.karpacz.pl

Schronisko na Okraju – www.przeleczokraj.pl

Schronisko nad Łomniczką – www.pl.wikipedia.org/wiki/Schronisko_PTTK_%22Nad_%C5%81omniczk%C4%85%22

Dom Śląski – http://www.domslaski.pl/

Muzea:

Park Miniatur w Kowarach – www.park-miniatur.com/pl/

Muzeum Sportu i Turystyki w Karpaczu – www.muzeumsportu.dolnyslask.pl/

Muzeum Zabawek – www.muzeumzabawek.pl/

Skansen Uzbrojenia Wojska Polskiego

Muzeum Przyrodnicze w Cieplicach

Dom Gerarda Hauptmanna – www.muzeum-dgh.pl/

Muzeum Kargula i Pawlaka –

www.lubomierz.pl/asp/pl_start.asp?typ=14&;menu=22&strona=1

Przyroda:

Krucze Skały – www.karpacz.net/w-gorach-36/krucze-skaly-117/

Wodospad Szklarki – www.pl.wikipedia.org/wiki/Wodospad_Szklarki

Wodospad Kamieńczyka –

www.pl.wikipedia.org/wiki/Wodospad_Kamie%C5%84czyka

Wodospad Podgórnej (Podgórzyn) – www.zielonagospoda.pl/?wodospad-podgornej,59

Stawy Podgórzyńskie – www.polskaniezwykla.pl/attraction/16217.id

Góra Szybowcowa – http://pl.wikipedia.org/wiki/Szybowcowa

Krzyżna Góra i Szwajcarka – www.szwajcarka.jga.pl

Skały Pielgrzymy – http://pl.wikipedia.org/wiki/Pielgrzymy

Dziki wodospad w Karpaczu –

www.karpacz.net/w-gorach-36/dziki-wodospad-103/

Skała Słonecznik – http://pl.wikipedia.org/wiki/S%C5%82onecznik_(Karkonosze)

Symbol cmentarz ofiar gór – www.karpacz.popracy.pl/?dzial=atrakcje&;id=880\

Biały Jar – http://pl.wikipedia.org/wiki/Bia%C5%82y_Jar

Przełęcz Okraj –

http://pl.wikipedia.org/wiki/Prze%C5%82%C4%99cz_Okraj

Kolorowe Jeziorka – www.kolorowe-jeziorka.pl/

Miejsce zaburzeń grawitacji –

www.karpacz-gorny.pl/atrakcje-184/trojkat-bermudzki-797/

Rozrywka:

Western City – www.western.com.pl/

Kolorowa – www.kolorowa.pl/

Park Zdrojowy w Cieplicach – www.cieplice.pl/cieplice_park_zdrojowy.php

Drezyny ręczne –

www.e-karpacz.pl/atrakcje/20/karkonoskie_drezyny_reczne

Park Linowy w Karpaczu – www.parklinowykarpacz.pl/

Wyciąg na Kopę – www.kopa.com.pl/

Aquapark Sandra – www.sandra.karpacz.ta.pl/

Aquapark Gołębiewski – www.golebiewski.pl/Karpacz

Teatr Nasz – http://teatrnasz.pl/tn/

Teatr im. C.K. Norwida – www.teatrnorwida.pl/

Dinopark – www.dinopark.com.pl/

Gondola w Świeradowie – http://skisun.pl/

Budowle:

Orlinek – http://pl.wikipedia.org/wiki/Orlinek_(skocznia_narciarska)

Chojnik – www.chojnik.pl/

Zapora Pilchowice – http://pl.wikipedia.org/wiki/Zapora_Pilchowice

Książ – www.ksiaz.walbrzych.pl/

Wang – www.wang.com.pl/index.php

Sztolnie Kowary – www.sztolniekowary.pl/

Stare Miasto w Jeleniej Górze

Perła Zachodu – www.perlazachodu.eu/

Pałac w Mysłakowicach –

http://pl.wikipedia.org/wiki/Pa%C5%82ac_w_Mys%C5%82akowicach

Pałac Wojanów – www.palac-wojanow.pl/

Dom Tyrolski – www.domtyrolski.pl/

Kaplica św. Anny – www.przesieka.pl/wyc_kaplica.html

Wieża Rycerska w Siedlęcinie – www.zamekchudow.pl/123-siedlecin.html

Zamek Bolczów w Janowicach – www.zamekbolczow.pl/

Zamek Bolków – www.zamek-bolkow.info.pl/

Miedzianka w Janowicach – http://rudawyjanowickie.pl/palace_i_ogrody_w_rudawach_janowickich/palac_miedzianka.html

Zamek Książ – www.ksiaz.walbrzych.pl/

Zapora na Łomnicy – www.wkarpaczu.net/zapora.php

Kościół w Karpaczu – www.parafia.karpacz.pl/kosciol-serca-pana-jezusa

Zamek Czocha – www.zamek-czocha.pl/

Kompleks Riese w Wałbrzychu – http://pl.wikipedia.org/wiki/Riese

Czechy:

www.skalnemiasta.republika.pl/teplickie.html