O Nas

TRAFILIŚCIE PAŃSTWO NA MIEJSCE WYMARZONE DO WYPOCZYNKU W GÓRACH

Petrus położony w samym sercu słynnego kurortu – Karpacza, daje gościom noclegi, relaks oraz okazję do podziwiania niesamowitych, niedostępnych na co dzień widoków, a jednocześnie poczucia tętna miasta, bez tracenia czasu na dalekie wyprawy. Szlaki turystyczne, stoki narciarskie, baseny, strefy wellness i spa, puby i restauracje są na wyciągnięcie ręki. Pokoje są przytulne, wygodne i dają doskonałą okazję do odpoczynku, w czystości, którą czuć i widać w każdym zakątku.

Pracujemy dla Was od 2011 roku i dziękujemy za całą masę pozytywnych opinii. Szczerych i prawdziwych. Co roku uzyskujemy w największym internetowym serwisie noclegowym ocenę około 9,3 na 10 możliwych! To dla nas wielka nagroda. W 2014 roku zdobyliśmy tytuł Best Hotel Award w kategorii Pensjonaty i Wille.

Nie ustajemy w staraniach nad utrzymaniem wizerunku obiektu z rodzinną, spokojną atmosferą. Cenimy sobie każdego gościa, ale w trosce o komfort pobytu wszystkich prosimy wybierać inne miejsca na głośne, zakrapiane, nocne integracje w pokojach.

Do zobaczenia

Personel Willi Petrus

 

12345

wyroznienie willa karpacz